להיראות טוב מבחוץ, להרגיש נפלא מבפנים

 

 

חלון ראווה

עדי בורג - אופנה וסטיילינגכולנו יודעים איך מתלבשים .. אבל בין להתאים כמה פריטים מהארון לגיבוש אמירה אישית ומלאת נוכחות, קיים פער מהותי.

אופנה וסטיילינג תמיד היו השם השני שלי. כבר בגיל צעיר סידרתי את הארון לחברות, הלבשתי את אמא לפני הביקור בבית כנסת, ובכל נסיעה לחו"ל חרשתי את הבוטיקים והגלריות בחיפוש אחר הפריט בו אתאהב ממבט ראשון.

 

כשבגרתי החלטתי ללמוד את סודות אמנות העיצוב: השלמתי בהצטיינות שנתיים של לימודי עיצוב פנים בקנזיגנטון-לונדון, המשכתי ללימודי תואר I באונ' בר אילן בכלכלה ובמקביל התמחיתי בעבודה עם מותגי האופנה המובילים באחת מחברות האופנה הגדולות בארץ.

 

הסינרגיה בין התחומים השונים וההיכרות עם סצנות העיצוב הבינלאומית, עזרו לי לפתח תפיסת סטיילינג ייחודית, המאפשרת לכל אחת ליהנות ממלתחה חכמה וכובשת, למקסם את השימוש בכל פריט ולחבר בין הנתונים האישיים לתדמית שאנו משדרות החוצה. שכן מהותו של הסטיילינג אינה רק "להתלבש", אלא ליצור סגנון המשדר לעולם את פנימיותנו, לגבש תדמית שממקסמת את נתוניינו הטבעיים, לגוון את המראה בכל יציאה, להפתיע באירועים ולהתרגל לשפע בארון הפרטי - בו כל פריט מנוצל בכמה דרכים שונות.

 

אני מזמינה אותך להצטרף אלי למסע לגילוי עצמי, במהלכו נעצב עבורך את הסגנון הנכון - בהתאמה מושלמת לאופייך, נתונייך וחלומותיך.