להיראות טוב מבחוץ, להרגיש נפלא מבפנים

 

 

הרצאות וסדנאות

סדנאות לחוגי בית

עולים על מסלול האופנה והסטיילינג

להצעה הזאת אי אפשר לסרב: אוספים את החברות הכי טובות (מותר להזמין גם את האחיות, השכנות והחברות לספסל הלימודים), מפנים ערב שמתאים לכולן, וטועמים מסודות עולם האופנה באווירה אינטימית וחברותית. עדי בורג, סטייליסטית מנוסה ומקצועית, תשמח ללמד אתכם את סודות אמנות הסטיילינג, לאפיין את הגזרות שמתאימות לכן ביותר, להרצות אודות שילובי צבעים ותורת ה-Mix & Match, לגלות לכן איך מסדרים ארון בצורה חכמה, הדרך לשדרג בגדים ותיקים, וחשוף את סודות האקססוריז והטיפוח – שמשלימים לנו את ההופעה. כל זאת בסגנון קולח ומשעשע, שהפך את עדי למרצה מבוקשת בקרב חברות, ארגונים ומפגשי בית.

 • אפשרות להתמקדות בנושאים מיוחדים מתחום האופנה והסטיילינג.

 • שילוב הדגמות אישיות.

 • תצוגות פריטים ועוד.

יש לתאם מראש.

 

הרצאות לבתי ספר

מנהלות בתי ספר רבות פונות אליי בבקשה ללמד נערות כיצד להתלבש יפה ועדכני ועדיין לשמור על הצניעות. זה לא סוד שנערות נחשפות היום לכל מיני טרנדים ותלבושות לא צנועות.
בהרצאתי: "צניעות אטרקטיבית" אני מלמדת נערות ותלמידות אולפנה כיצד לשמור על הצניעות ולהיראות במיטבן תוך כדי שימוש באקססוריז ואלמנטים שמוסיפים הרבה גיוון וצבע ללבוש ועדיין מאפשרים לשמור על הצניעות. בהרצאה תלמד כל אחת איך ליצור את הזהות האישית שלה, את הלוק הנכון שמזהה אותה ואיך להתאים את הבגדים הנכונים למבנה הגוף הנכון ולהרגיש בנוח בתוך הבגדים הנכונים בסגנון הלבוש הייחודי שלכן.

 

בהרצאה אני שמה דגש על בחירת הבגדים הנכונים תוך הענקת ידע רב על התאמת צבעים בהתאמה לעדכוני האופנה האטרקטיביים ביותר בארץ ובעולם.
חשוב לדעת שאין יפה או לא יפה יש נכון ומתאים לכל אחת, לטעם שלה, לסגנון האישי שלה ולמבנה הגוף הייחודי שלה והאחריות שלי כסטייליסטית ותדמיתנית להעביר במהלך הסדנא מקסימום אינפורמציה שתעזור לתלמידות להתלבש נכון ומכובד תוך שמירה על הצביון דתי ועל הצניעות.

 

בנות מצוות

היכרות ראשונה עם עולם הסטיילינג

הגעה למצוות הינה ציון דרך משמעותי בחיינו. זאת ההזדמנות להפתיע עם הופעה מושקעת בטקס המצוות, לנצל את ההזדמנות כדי לערוך היכרות ראשונית עם עולם האופנה והסטיילינג, לבדוק מה מבין הפריטים מתאים לנו להמשך הדרך (ומה יישאר בילדות) וללמוד טריקים חדשים שיעזרו לך להשתלב בהצלחה בעולם הבגרות. נאפשר לכל אחת להפוך לנערת החלומות, ליהנות מביטחון אישי בהופעה המשתנה ולגבש סגנון נכון, המשלב בין הנתונים הטבעיים והטעם האישי לטרנדים ואופנות מתחלפות.

 

סטיילנג לקטלוגים והפקות אופנה

יש לכם צילומי קטלוג? דאגת לכל הפריטים לקטלוג, אני אאסוף את הפריטים המושלמים עבורכם, אתאים את האקססוריז הנכון שישלימו את הקטלוג ויעשו את ההבדל ,העגיל הנכון ,הטבעת הנכונה והנעל הבולטת יגרמו לאפקט ה- וואו בשבילכם.
אני אסתובב בשבילכם, ואחסוך בשבילכם, את כל ההתרוצצויות ואדאג להביא עבורכם את הפריטים הנכונים ליום הצילומים ואדאג למנוע את כל כאבי הראש המיותרים ביום זה. סטיילניג איכותי ומדויק יכול לשנות את כל ההופעה והתוצר הסופי.