להיראות טוב מבחוץ, להרגיש נפלא מבפנים

 

 

ארגז הטיפים

ותרי על פריטים שישבו בארון מעל שתי עונות

אם לא לבשת אותם עד עכשיו כנראה שטעמך לא ישתנה בחודשים הקרובים.

זכרי כי בכל פעם שאנו נפרדות מפריט אנו זוכות במרחב חדש לבחירה, קניה וכמובן שימוש נרחב יותר בפריטים שכן מחמיאים לנו.

 

שדרגי את ההופעה באמצעות אקססוריז

שמלה שחורה שמקבלת שרשרת ססגונית גדולה, תיק אופנתי המתחבר עם פריטי הבייסיק, נעליים שמדגישות צבע נחבא בחולצה, פריט לשיער\כיסוי ראש מיוחדים ואפילו חגורה שמחלקת מחדש את פרופורציות הגוף - יוצרים אמירה מחודשת ומעניקים לך סגנון ייחודי.

הכירי את מבנה גופך והתלבשי בהתאם לנכסיו

כל אחת ואחת מאתנו בורכה בנתונים טבעיים נפלאים, שעם הגזרות הנכונות מאפשרות לגבש סגנון מחמיא, מפרגן וקולע. הקפידי להדגיש את האזורים המחמיאים לך, והשתמשי בטריקים המיוחדים כדי לטשטש את האזורים שפחות.

שמרי על קשר עם חייט טוב בשכונה

אל תתפשרי על פחות ממה שמתאים לך: אם הפריטים בארון אינם במידה הנכונה, זה הזמן לבקר אצל החבר הכי טוב שלנו, שידאג כי כל תפר יהיה במקום ויוסיף מכפלת או אקססוריז לעיצוב. כך שמלה ישנה הופכת לפריט מקורי ואלגנטי, בעזרת תוספת תחרה או שילוב של תכשיט או קישוט.

מה שלא רואים - שוכחים! הגיע זמן לסדר את הארון

יש לך ערמות של בגדים אבל אף פעם לא מוצאת מה ללבוש? הגיע הזמן לשינוי. מספר רב של פריטים אינו עוזר לגבש סטיילינג מעודכן, אלא דווקא מסתיר את הפריטים שמתאימים לנו ומאריך את זמן ההתארגנות. הקפידי לשים את הפריטים במקום נגיש, להפריד בין הקטגוריות השונות (חולצות ארוכות בנפרד מהקצרות וכד') ולמצוא מקום הולם לשמירת הנעליים (ולא בקופסאות שאף פעם לא נפתחות).

הידעת? קולבי ברזלים שמשאירים סימנים על הבגד שלא יורדים

זה הזמן לתרום לצדקה את קולבי הברזל הישנים. כיום תמצאי קולבי עץ או פלסטיק עם דפנות רחבות או מרופדות, שיגנו על הבגד מפני התהוות קמטים לא רצויים - שיהיה קשה להסיר עם מגהץ ויפגמו במראה הנינוח והמושקע של ההופעה.

בארון שלי רק בגדים המתאימים לעונה

אין שום סיבה שבקיץ תצטרכי להסית את המעיל כדי להגיע אל השמלות הקלילות, וקרוב לוודאי שהחולצות הקצרות יפריעו לך כשתתלבשי בחורף. אז למה לא להקדים תרופה למכה ולדאוג לסידור נוח של הארון בהתאם לעונה. כך ניתן גם לשמור על הבגדים וגם ליהנות מארון מרווח ונוח.

פק"ל: מעיל הולך לניקוי יבש אחת לעונה

גם אם אין כתמים בולטים על המעיל, אחת לעונה (ומומלץ לפני כניסת החורף) יש לשלוח את המעיל לניקוי יבש, שיאפשר להיפטר מהאבק שהצטבר באחסון, לשמור על המרקם והצבע המקורי, ולהבטיח כי הפריט יעניק לנו הופעה מושלמת בכל פעם שאנו יוצאות מהבית.

מתלבטת? צלמי עצמך בנייד לעוד פרספקטיבה

המהפכה הסלולארית מאפשר לנו ליהנות מפרספקטיבה נוספת לפני היציאה. תצלום במצלמה הסלולארית עוזר לבחון את המראה מזווית קצת אחרת וניתן גם לשלחו לחברה טובה להתייעצות (אך אל תתרגלי לקבל עצות מאחרות: רק את יודעת מה מתאים ונכון לך).

כי אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני!

בכל יציאה מהבית אנו משדרות את התדמית שלנו. גם אם את עובדת במקום שאין בו קהל רחב, במהלך שעות הפנאי וודאי שבאירועים המשפחתיים (למרות שכולם מכירים אותך ומקבלים אותך כמו שאת), שווה להשקיע עוד כמה רגעים בעיצוב ההופעה -שכן אף פעם לא נמאס לנו לקבל מחמאות.